Články

Požehnanie kaplnky vo Zvolene

Zavolajte mame na telefónne číslo Bez hriechu počatá Panna Mária… V nedeľu 25.4.2021 prišiel do našej farnosti Božského Srdca Ježišovho Zvolen – Sekier P.  Pavol Noga z rehole vincentínov, aby nám posvätil a odovzdal kaplnku Panny Marie Zázračnej medaily. V úžasnej kázni P. Pavol povedal, že Boh je do nás zaľúbený a robí všetko. Posiela Matku, aby Čítať viac . . .

Požehnanie kaplniek v Pezinku

Naša farnosť Pezinok sa 18. apríla 2021 tešila z prenádhernej udalosti – z požehnania prvých 2 kaplniek podomovej návštevy Panny Márie. Svätú omšu o 11. hodine prišiel    koncelebrovať dp. Jozef Garaj CM, aby nám porozprával o kaplnke Panny Márie Zázračnej medaily – apoštoláte Panny Márie a tak ho aj uviedol do života farnosti. Svätá omša bola streamovaná. Už kázeň Čítať viac . . .

Požehnanie kaplnky v Hornom Vadičove

29.3.2021 sme v našej farnosti Horný Vadičov požehnali kaplnku Panny Márie Zázračnej medaily. Za prísnych hygienických  podmienok nám náš p. farár Pavol Mitaš požehnal kaplnku a odovzdal ju aktívnym členom. Je to už v poradí štrnásta kaplnka v našej farnosti. Úprimné Pán Boh zaplať,  Vám sestričky za vašu službu, ktorú pre nás robíte. Ivanka a Čítať viac . . .

Panna Mária navštívila Samaritánku

Chcem sa s Vami podeliť o veľkú radosť. Zásluhou Vašou a zásluhou Panny Márie naša drahá Matka navštívila od 22. – 28. marca Samaritánku – Domov dôchodcov u nás v Žarnovici. Pani riaditeľka sa veľmi tešila, že Panna Mária bola u nich. Všetci mali veľkú radosť. Mali veľmi pekný program s Pannou Máriou. Privítali Pannu Máriu, modlili Čítať viac . . .