Prosby

Tu sa nachádzajú Vaše prosby o modlitby.

Častejšie nás kontaktujete ohľadom modlitieb na Váš úmysel. Kliknutím na políčko „Napísať novú prosbu“ nám môžete Vašu prosbu poslať. Prosba o modlitbu bude čo najskôr zverejnená na tejto stránke, aby sa každý návštevník stránky mohol modliť na tento úmysel. Ďakujeme!

Vaša prosba o modlitbu:

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
2975 príspevkov
Daniela napísal(a) dňa 27. januára 2023
Za uzdravenie vzťahov v našej rodine, Božiu pomoc a ochranu, požehnanie. Za uzdravenie vzťahov na pracovisku, Božiu pomoc a ochranu. Za uzdravenie vzťahov medzi dvoma bratmi a ich sestrou, aby si pomáhali, vážili sa, za požehnanie pre nich.
Slávka napísal(a) dňa 26. januára 2023
Milé sestričky prosím o modlitbu v pondelok ma čaká vyšetrenie, aby mi to dobre dopadlo a vyliečili ma. Pán Boh zaplať
Martina napísal(a) dňa 26. januára 2023
Drahé sestričky prosím o modlitby za dcéru študentku medicíny v jej ťažkých skúškach.
mama napísal(a) dňa 26. januára 2023
Prosím o modlitby za uzdravenie syna, má 2 roky a stále nerozpráva, aby nemal poruchu. Nech ho Boh požehnal a chráni. Amen. PBZ.
Mária napísal(a) dňa 26. januára 2023
Prosím o modlitbu za uzdravenie zo zápalu, za lekárov za správne liečenie. PBZ
Mária napísal(a) dňa 25. januára 2023
Prosím o modlitbu za mňa aby mi dobre dopadla operácia. PBZ
Jana G napísal(a) dňa 25. januára 2023
Svätá Panna Mária, poďakuj sa nášmu Bohu Otcovi za všetky milosti, ktorými ma obdaroval v mojom živote. Požiadaj, modli sa a vypros mi prosím milosť uzdravenia z mojej choroby ľadvín a všetkých utrpení, ktoré mi spôsobuje. Vypros mi prosím aj milosť sviatosti manželstva, ktorú si tak veľmi z celého srdca želáme ja a Andreas. Pomôž nám týmto krokom zmeniť náš život od začiatku. Matka moja dôverujem ti z celého srdca. Pomôž mi prosím.
veriaca napísal(a) dňa 25. januára 2023
Milé sestričky, prosím o modlitby za zdravie, pokoj v duši, požehnanie dobrej práce, pomoc ochranu Matky Božej. Bohu vďaka.
Mária napísal(a) dňa 24. januára 2023
Pochválený buď Ježiš Kristus. Prosím o modlitbu za obrátenie Dominiky. Nech už nikdy viac nepochybuje, ale dôveruje Pánu Bohu. A zároveň o pomoc a Božiu ochranu dňa 25.01.2023 o 08:00 hod. pri štátnici. Je už v šiestom ročníku na medicíne a má štátnicu. Keď si ju Pán Boh povolal do tejto služby, aby ju aj s Božou pomocou zvládla. Nech na vlastnej koži pocíti Božiu lásku, milosť a pomoc. Pán Boh zaplať.
Terezka napísal(a) dňa 23. januára 2023
Poprosím modlitbu za 5. mesačné bábätko sestrinu Terezku, ktorá je hospitalizovaná s Rvs vírusom. Jej stav sa nelepší. Moc ďakujem za každú modlitbu. Pán Boh zaplať požehnaním 🙏🏻
zdieľajte - lajkujte :-)