Prosby

Tu sa nachádzajú Vaše prosby o modlitby.

Častejšie nás kontaktujete ohľadom modlitieb na Váš úmysel. Kliknutím na políčko “Napísať novú prosbu” nám môžete Vašu prosbu poslať. Prosba o modlitbu bude čo najskôr zverejnená na tejto stránke, aby sa každý návštevník stránky mohol modliť na tento úmysel. Ďakujeme!

Vaša prosba o modlitbu:

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Vyhradzujeme si právo upravovať, mazať alebo nezverejňovať príspevky.
1150 príspevkov
Marianna napisal(a) dňa 21. októbra 2020:
PBJK, prosím o modlitbu za celoživotný pokoj a ochranu pred zlými duchmi a ich vyhnatie a šťastnú starobu
aj smrť, a aby som schudla, kvôli zdravotným problémom. PBZ
Bohuznáma napisal(a) dňa 20. októbra 2020:
Prosím o modlitby pre moju neter s rodinou za Božiu pomoc a ochranu pri cestovaní domov. Ďakujem
Martin napisal(a) dňa 20. októbra 2020:
Prosím za hlbší vzťah s Pánom Ježišom a Pannou Máriou, identitu, rozlišovanie, povolanie, rozhodnutie, úprimnosť, vedenie, dôveru, ochranu, oslobodenie od vecí od ktorých treba, aby som bol oslobodený. Požehnanie, obrátenie rodiny a vzťahov v nej. Ďakujem nech vás Pán požehná svojim pokojom a dobrotou.
Gitka napisal(a) dňa 19. októbra 2020:
PBJK, prosím za svoje zdravie, trápia ma zuby, teraz počas tehotenstva a úspešný požehnaný pôrod. PBZ
Jana napisal(a) dňa 19. októbra 2020:
SICH. Prosím úpenlivo modlitby za Zuzanu, za dobré výsledky po biopsii. Ježišu celkom Ti ju odovzdávam postaraj sa o všetko .
Marianna napisal(a) dňa 19. októbra 2020:
PBJK, chcela by som sa poďakovať a podeliť so svojimi nápadmi, pr vymyslite si Ružencek na získanie svätosti, vytvorte si slovník najsv slov a naučte sa ho na spamet, každé (naj) sväté slovko je opak nadávky, počítajte si sväté myšlienky. PBZ
Zuzana napisal(a) dňa 18. októbra 2020:
PBJK. Milá skupinka veľmi Vás prosím o modlitbu za mňa a moje dieťatko, ktoré nosím po srdcom, aby som všetko zvládala a hlavne aby bolo moje dieťatko zdravé. Nech dopadnú dobre výsledky, prosím ťa Pane Ježišu
z celého srdca. PBZ za každú modlitbu.❤️🙏
Monika napisal(a) dňa 18. októbra 2020:
Pochválený buď Ježiš Kristus, prosím o modlitbu za uzdravenie, za silu niesť svoj kríž, už nevládzem. Pán Boh zaplať za Vaše modlitby.
Mama Anna napisal(a) dňa 18. októbra 2020:
Naliehavo prosím o modlitby za vnútorné uzdravenie a oslobodenie pre mňa a moje dcéry. Osloboď nás Nebeský otec od všetkého zla, od nenávisti, závisti, od našich nepriateľov, ktorí nepoznajú zmilovanie ale iba krutosti.
Mária napisal(a) dňa 17. októbra 2020:
Prosím o modlitby za moje deti, za zdravie, múdrosť Ducha Svätého, vedenie Duchom Svätým, Božiu pomoc ochranu Matky Božej. Lásku a pokoj v rodine. Srdečné Bohu vďaka.
zdieľajte - lajkujte :-)