Prosby

Tu sa nachádzajú Vaše prosby o modlitby.

Častejšie nás kontaktujete ohľadom modlitieb na Váš úmysel. Kliknutím na políčko „Napísať novú prosbu“ nám môžete Vašu prosbu poslať. Prosba o modlitbu bude čo najskôr zverejnená na tejto stránke, aby sa každý návštevník stránky mohol modliť na tento úmysel. Ďakujeme!

Vaša prosba o modlitbu:

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
2444 príspevkov
Bohuznáma napisal(a) dňa 25. júna 2022
Milé sestričky prosím Vás o modlitby za zdravie, dobrú prácu, pomoc, ochranu Matky Božej. Bohu vďaka.
Iva napisal(a) dňa 24. júna 2022
Prosím o modlitby za uzdravenie manželstva, za pokoj, lásku a trvalé odpustenie v srdci manžela, zároveň prosím o modlitby za Božiu pomoc pri operácii svokry. Pán Boh zaplať
PK napisal(a) dňa 22. júna 2022
Milé sestričky, prosím o vyriešenie situácie s mojou prácou a požehnanie dobrej práce pre manžela. Ďakujem
Jana napisal(a) dňa 20. júna 2022
Pochválený buď Ježiš Kristus. Drahé sestričky prosím Vás o modlitbu za uzdravenie vzťahu a vzájomné odpustenie medzi Markom a Izabelou. Za pokoj a lásku do ich sŕdc. BZP a dary Ducha Svätého, potrebné milosti do každej oblasti ich života. Božie požehnanie a vyriešenie bytovej otázky pre syna. Pán Boh zaplať za modlitbu.
Miriam napisal(a) dňa 20. júna 2022
Drahé sestry, prosím o modlitbu za seba, Michala, našich rodičov, súrodencov, rodiny, o BPZ, dary Ducha Svätého, požehnanie pre novú prácu, zdravie tela i duše, do F a SD, do lásky, priateľstva, manželstva, rodiny a vzťahov. PBZ +++
Jana napisal(a) dňa 19. júna 2022
Prosím vás o modlitbu za uzdravenie Sebastiána a potrebujú ešte 8000 eur aby mohli priletieť na Slovensko. Pán Boh zaplať.
Daniela napisal(a) dňa 18. júna 2022
Za uzdravenie vzťahu medzi dvoma lekárkami. Božiu pomoc pre ne, uzdravenie všetkých vzťahov na pracovisku. Za dary Ducha Svätého pre deti a vnúčence, aby moja dcéra dala dieťa na náboženstvo. Za uzdravenie vzťahu medzi dvoma sestrami, Božiu pomoc a ochranu, živú vieru, svetlo.
Danka napisal(a) dňa 17. júna 2022
Prosím o modlitby za zdravie pre dcéru, za vyliečenie z alergie a Božie požehnanie pre ňu, a pre celú rodinu, za pokoj pre mňa a lásku a porozumenie v rodine, za nájdenie si vhodného zamestnania pre mňa. PBZ
Alena napisal(a) dňa 15. júna 2022
Bože prosím o správne rozhodnutie. Pri Byte. Šťastný predaj, dobrá kúpa. Finančne to zvládnuť. Alebo o výhru. Vďaka
Alena napisal(a) dňa 15. júna 2022
Prosím o modlitby za sestru Katku Oľgu Gavlovú, je po operácii krčka nohy. Nech jej Pán dá silu aby sa uzdravila. A požehnal ju v zdraví.
zdieľajte - lajkujte :-)