Prosby

Tu sa nachádzajú Vaše prosby o modlitby.

Častejšie nás kontaktujete ohľadom modlitieb na Váš úmysel. Kliknutím na políčko „Napísať novú prosbu“ nám môžete Vašu prosbu poslať. Prosba o modlitbu bude čo najskôr zverejnená na tejto stránke, aby sa každý návštevník stránky mohol modliť na tento úmysel. Ďakujeme!

Vaša prosba o modlitbu:

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
2630 príspevkov
Iveta napisal(a) dňa 4. októbra 2022
Úpenlivo prosím o modlitby za upokojenie situácie vo svete za odvrátenie vojny, nech nastane konečne vo svete mier. PBZ
Janka napisal(a) dňa 3. októbra 2022
Ďakujem veľmi pekne za modlitby, vyšetrenie dopadlo v poriadku, ešte musí ísť na vyšetrenie manžel, veľmi prosím, aby bol aj on v poriadku a aby sa nám podarilo počať zdravé bábätko. Pán Boh zaplať.
veriaca napisal(a) dňa 3. októbra 2022
Prosím o zázrak uzdravenia - dcéry, vnučky, sesternice, priateľa, priateliek, mňa, mamy. Za mňa, mamu, dcéru, zaťa, všetkých: za Božiu pomoc, vedenie, požehnanie všetkých oblastí života, ochranu (aj zázračnú pred Kovidom), dobré vzťahy, fyzické, psychické, emocionálne, vnútorné, duchovné, uzdravenie rodových koreňov, minulosti, oslobodenie. Za dary a ovocie Ducha Svätého (láska, radosť, pokoj, trpezlivosť, zhovievavosť, dobrota, láskavosť, vľúdnosť, vernosť, skromnosť, zdržanlivosť, čistota..), dar odpustenia, dar viery, dar múdrosti. Boží pohľad na seba, druhých, krajinu. Za iba pozitívne účinky očkovania proti Kovidu. Požehnané rýchle vybavenie na úradoch. Pre dcéru šťastné, požehnané manželstvo a materstvo, zdravé deti.., ochranu zdravia jej aj bábätka, jej oslobodenie od ducha úzkosti, depresie, ducha samovraždy, ducha rozdelenia, ducha útoku na vzťahy, ducha akéhokoľvek útoku, požehnanú robotu pre zaťa, požehnané bývanie, rodič. príspevky a prídavky.., Božie rozhodovanie ich aj rodiny . Požehnanie, ochranu, lásku, porozumenie v mojom vzťahu, kiežby sme sa stali sebe navzájom dobrými manželmi. Finančné požehnanie. Zázrak požehnanej roboty čo najrýchlejšie. Za úmysly 2 priateliek. Za rel. Za mier. Ježišu, dôverujem Ti, postaraj sa o všetko! Pane zmiluj sa! PBZ
Daniela napisal(a) dňa 3. októbra 2022
Za oslobodenie dcéry od vplyvu zla, svetlo do jej života uzdravenie vzťahu s matkou. Za uzdravenie vzťahu medzi zaťom a svokrou, Božiu pomoc a ochranu. Za požehnanie púte do Ostrihomu, Božiu pomoc a ochranu, uzdravenie vzťahu medzi kamarátkami, svetlo do ich životov.
Katarína napisal(a) dňa 3. októbra 2022
Za dcéru - aby sa jej podarilo nájsť zamestnanie. Pán Boh zaplať
Janka napisal(a) dňa 2. októbra 2022
Veľmi prosím o modlitbu, zajtra idem na vyšetrenie ohľadom prechodnosti vaječníkov, nech je všetko v poriadku a aby sa nám podarilo s manželom počať zdravé bábätko. Pán Boh zaplať.
Eva napisal(a) dňa 2. októbra 2022
Prosím o modlitbu za vyriešenie mojej ťažkosti, ktorou prechádzam, aby sa nado mnou Pán zľutoval. PBZ
Alena napisal(a) dňa 2. októbra 2022
Za dar rozlišovania; správneho rozhodovania; za dar rozumu; dar múdrosti pre vzťah Aleny a Juraja; ak majú byť spolu podľa Božej vôle nech uzavrú manželstvo. PBZ
Gabriela napisal(a) dňa 1. októbra 2022
Prosím o modlitby za zdravie, Božiu pomoc pri operácii ktorú mám 5.10.2022, aby výsledky z histológie boli negatívne. Prosím, Pane zmiluj sa nado mnou.
Jarmila napisal(a) dňa 1. októbra 2022
Vrúcne prosím o modlitbu za moje psychické uzdravenie, trvalý pokoj duše a mysle. PBZ
zdieľajte - lajkujte :-)