Prosby

Tu sa nachádzajú Vaše prosby o modlitby.

Častejšie nás kontaktujete ohľadom modlitieb na Váš úmysel. Kliknutím na políčko “Napísať novú prosbu” nám môžete Vašu prosbu poslať. Prosba o modlitbu bude čo najskôr zverejnená na tejto stránke, aby sa každý návštevník stránky mohol modliť na tento úmysel. Ďakujeme!

Vaša prosba o modlitbu:

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Vyhradzujeme si právo upravovať, mazať alebo nezverejňovať príspevky.
989 príspevkov
Terezka napisal(a) dňa 7. augusta 2020:
Prosím o modlitbu za ťažko chorého ocina. Mal choré srdce, ktoré mali operovať. A pred troma týždňami mu našli veľký nádor na mozgu. Pomôže len zázrak. Pán Boh zaplať za každú modlitbu. Moc moc ďakujem 
Jana napisal(a) dňa 6. augusta 2020:
Za zmier, Božiu ochranu a zasvätenie sa Janky a Jozefa pod ochranu Panenky Márie. Bohu vďaka.
Jolana napisal(a) dňa 6. augusta 2020:
Prosím o ZÁZRAK znovunavrácení opravdové víry a vymanění se z vlivu Zlého pro mou dceru. Kéž má Bůh
v jejím srdci takové místo, aby nebyl důvodem pro odmítnutí lásky muže, který chce Boha stavět do jejich středu
a který má mou dceru opravdově rád a touží po jejich společném životě. Za navrácení lásky mé dcery k jejímu partnerovi, která bude obnovena, naplněna úctou a vděčností, nezaměřená jen na sebe a hledání nedostatků toho druhého. Děkuji za Vaši přímluvu.
Sestra napisal(a) dňa 5. augusta 2020:
Snežná Panna Mária, prosím ťa nech sneh Tvojich milostí napadne v duši, mysli a živote otca Jozefa. Nech je uzdravený a oslobodení od ducha S a C, Z a Z voči M. Prosím, uzdrav ho od ducha nenávisti voči nevinným. Naplň jeho srdce svojou láskou, pokojom, útechou a radosťou. Uzdrav ho z poroby a zranení z matky, nech je od jej zla a hriechov slobodný. Nech je požehnaný v každom smere v svojom živote a nech sa vždy cíti milovaný. Panna Mária, priviň si ho bližšie k sebe. Amen.
Bohuznáma napisal(a) dňa 5. augusta 2020:
Prosím za obrátenie a pravé pokánie môjho otca, za milostiplnnú a požehnanú svätú spoveď pre neho, aby sa vrátil späť na SVK a Pán mu požehnal prácu tu, ktorá ho bude napĺňať, bude užitočný a dobre ohodnotený. Za moju maminu, aby bola uzdravená o oslobodená z pút zlého, za zmenu jej srdca, za zdravie a BP pre ňu, aby sa podriadila Pánovi a plnila jeho svätú vôľu, aby bola zdravá, šťastná a požehnaná. Ježišu, Syn Dávidov zmiluj sa nad nimi a zachráň ich manželstvo, obnov ho v Kristovi Ježišovi. Ich i všetko zlé ponáram do Kristovej Krvi. Amen
Bohuznáma napisal(a) dňa 4. augusta 2020:
Za vzťah, obnovenie vzťahu Petra a Gabriely, za dary Ducha svätého, za vieru, nádej, lásku, milosrdenstvo, pokoru, pokoj, odpustenie. BOHU vďaka.
Janka napisal(a) dňa 3. augusta 2020:
Prosím o modlitbu za syna Miroslava. O milosti ktoré najviac potrebuje. Za uzdravenie duše a o vyslobodenie
z pút závislosti na drogách a alkohole. Pán Boh zaplať.
Mária napisal(a) dňa 2. augusta 2020:
Prosím o modlitby za telesne, vnútorné uzdravenie, dcéry Moniky a syna Lukáša, uzdravenie minulosti
a oslobodenie dcéry a syna od nemravného života, dar viery, odpustenia, Božiu pomoc, vedenie a ochranu, pocítenie Božej lásky, pokoja, Božiu pomoc, lásku, porozumenie a uzdravenie pravého vzťahu, alebo pravý Boží nový vzťah a dobrého manžela. A ochranu, lásku, porozumenie v mojom vzťahu. Ochranu a požehnanie, dobré vzťahy. Ďakujem
Zuzana napisal(a) dňa 2. augusta 2020:
Večný Otče, Ty čo poznáš skryté veci, prosím ťa za môjho Otca, zmiluj sa nad ním. Krv baránka, uzdrav jeho zatemnený rozum a všetko Ti odovzdávam. Prosím o veľkú Božiu milosť o zajtrajší rozhovor s ním. Aby som povedala pravdu, a hovorila to, ako ma Duch Svätý bude viesť. Nech sa Boh oslávi a zničí všetko zlé. Amen.
Viera napisal(a) dňa 2. augusta 2020:
Za celostné uzdravenie Lucie a na naše spol. m. úmysly, najmä za duše v očistci. PBZ
zdieľajte - lajkujte :-)