Prosby

Tu sa nachádzajú Vaše prosby o modlitby.

Častejšie nás kontaktujete ohľadom modlitieb na Váš úmysel. Kliknutím na políčko „Napísať novú prosbu“ nám môžete Vašu prosbu poslať. Prosba o modlitbu bude čo najskôr zverejnená na tejto stránke, aby sa každý návštevník stránky mohol modliť na tento úmysel. Ďakujeme!

Vaša prosba o modlitbu:

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3800 príspevkov
Alena napísal(a) dňa 14. februára 2024
Za uzdravenie Katky a Zuzky, Božiu pomoc a ochranu, uzdravenie vzťahu medzi nimi, zato, aby sme z dedičstva po bratovi dostali niečo aj my súrodenci, Božiu pomoc a ochranu.
Jolana Ľuptáková napísal(a) dňa 14. februára 2024
Na môj úmysel.
Monika napísal(a) dňa 13. februára 2024
Pochválený buď Ježiš Kristus, prosíme o modlitbu za Eduarda, ktorý má po operácii kolena urologické problémy. Pán Boh zaplať.
Anna napísal(a) dňa 13. februára 2024
Pochválený Ježiš Kristus, milé sestričky prosím Vás o modlitbu za pokoj a za uzdravenie a silu vykročiť. Úprimné Pán Boh zaplať.
J. napísal(a) dňa 13. februára 2024
Prosím o modlitbu za Renátu, ktorú čaká čoskoro ťažká operácia.
Mária napísal(a) dňa 13. februára 2024
Prosím o modlitbu za mamu Tatianu, Božiu milosť vyzdravenia. Ďakujem
Alena napísal(a) dňa 13. februára 2024
Za oslobodenie ťažko skúšanej rodiny, Božiu pomoc a ochranu, uzdravenie vzťahov v rodine, požehnanie. Za uzdravenie vzťahov na pracovisku, Božiu pomoc a ochranu, požehnanie. Zato, aby mi boli vrátené peniaze za pohreb, čestne, koľko som vyplatila. Zato, aby nás Dr. Mehri a Gabriška rád zastupoval. Za uzdravenie vzťahov medzi 5 súrodencami. Za požehnanie dieťatka pre Petru a Patrika, aby ho s veľkou láskou vychovávali.
Helena napísal(a) dňa 13. februára 2024
Milé sestričky, prosím o modlitbu za mamičku. Má nález v prsníku, prosím o modlitbu za jej uzdravenie. Pán Boh zaplať. Ďakujem.
Marta napísal(a) dňa 12. februára 2024
Prosím o modlitbu za zdravie, Božie požehnanie pre dcéru. Ďakujem, prajem Vám krásny požehnaný deň.
Jozef napísal(a) dňa 12. februára 2024
Prosím o milosť obrátenia pre starkého. Prosím o milosť uzdravenia sexuality pre brata, a sestru. Prosím o milosť zdravia, šťastia, pokoja, Božej lásky, sily a spolupatričnosti pre sestrinu rodinu. Prosím o milosť uzdravenia vzťahu Sáry a Tomáša. Prosím o milosť pre mojich bratrancov, ich priateľov a ich rodiny. Ďakujem veľmi pekne, Pán Boh zaplať.
zdieľajte - lajkujte :-)