Svedectvá

16 ročná Simonka nám píše: “… môj dedko prvýkrát vo svojom živote vzal do rúk Bibliu a modlil sa, i môj ocino začal chodiť do kostola…“.

Mladý muž vyznal: „Jej zásluhou sme sa ako rodina viac modlili a viac nás to stmelilo. Jej zásluhou som sa po vyše 4 rokoch rozhodol ísť na sv. spoveď…“.

Počas pobytu Panny Márie v rodine, dochádza k zmiereniu rozvadených –
po 21 rokoch sa pani zmierila so svojou švagrinou. Mladé susedky sa zmierili pri vzájomnom odovzdaní si kaplnky .

V rómskej osade je 59 rodín, do ktorých Panna Mária prichádza. Všetci vravia, že počas pobytu Panny Márie prežívajú pokoj v celej rodine.

Počas pobytu Panny Márie sa stali aj telesné uzdravenia. Malého vtedy
3 ročného Adamka s ťažkou leukémiou našli spinkať pod kaplnkou Panny Márie. Stav je stabilizovaný. Je z neho miništrant.

Mladý muž nám napísal: “ Zázračná medaila má obrovskú silu. Ako 22 ročný som viedol život bez Boha – alkohol, cigarety, túlanie sa po nociach, nečistý život. Na 25. narodeniny som dostal od sestry zázračnú medailu. Po večeroch som sa začal modliť k Panne Márii, aby som skončil s tým životom. V plači som sa modlil do neskorej noci, aby mi to bolo odpustené“. Po troch rokoch sa oženil a na svadobnú cestu išiel aj s manželkou do Paríža na rue du Bac, kde zažil neopísateľný pocit blízkosti Panny Márie.

Mladá mamička dala do inkubátora zázračnú medailu a zomierajúci Adamko,
ktorému lekári už vôbec nedávali nádej na život, sa zachránil. Teraz má 3 roky.

 

Toto je len časť svedectiev a zážitkov s Pannou Máriou putujúcou po rodinách.
Tu môžete pridať svoje svedectvo.

Napríklad: Anna Poláková z Bratislavy
Zadávajte s predvoľbou a bez medzier
zdieľajte - lajkujte :-)