Prosby

Tu sa nachádzajú Vaše prosby o modlitby.

Častejšie nás kontaktujete ohľadom modlitieb na Váš úmysel. Kliknutím na políčko „Napísať novú prosbu“ nám môžete Vašu prosbu poslať. Prosba o modlitbu bude čo najskôr zverejnená na tejto stránke, aby sa každý návštevník stránky mohol modliť na tento úmysel. Ďakujeme!

Vaša prosba o modlitbu:

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3292 príspevkov
Katarína napísal(a) dňa 1. júna 2023
Prosím o modlitbu za mňa a môjho manžela Matúša, nech nám Pán Boh dá aspoň 1 bábätko. Pred 5 rokmi som potratila a od vtedy sa nám nedarí. Pán Boh zaplať.
Daniela napísal(a) dňa 31. mája 2023
Za uzdravenie vzťahov v rodine Myslovičovej, Božiu pomoc a ochranu, nové Božie požehnanie do rodiny. Za uzdravenie vzťahov na úrazovej klinike, Božiu pomoc a ochranu, požehnanie pre prácu lekára. Za oslobodenie od alkoholu pre Miloša a Adrianu, Patrika, Ladislava, uzdravenie vzťahov medzi nimi. Za uzdravenie vzťahov medzi členkami večeradla, uzdravenie ich vzťahu s p. kostolníčkou. Uzdravenie Katky a Zuzky. Božiu pomoc a ochranu pre ne.
Helena napísal(a) dňa 30. mája 2023
PPJK, práve som sa dozvedela - malý chlapček hovorí - moja mamička čaká bábätko, ale teraz nie je vhodný čas na to, aby sa narodilo - Prosím Vás všetkých o modlitby, aby táto matka dostala silu dieťatko donosiť, aby žilo a nebol mu zobraný život. PBZ, pomodlite sa za tento úmysel. Bože, verím v Teba.
Katarína napísal(a) dňa 30. mája 2023
Prosím o modlitbu za rozuzlenie problémov ohľadom práce, rodičovskej dovolenky, školy a škôlky. A tiež za uzdravenie. PBZ
Iva napísal(a) dňa 30. mája 2023
Prosím o modlitby za môjho manžela a naše deti, za pokoj, lásku, dôveru, trvalé odpustenie a vieru v našej rodine. Pane Ježišu, ty vieš o všetkom čo nás ťaží, dôverujem v Tvoje milosrdenstvo. PBZ
Danka napísal(a) dňa 29. mája 2023
Prosím o modlitby za zdravie a Božie požehnanie pre dcéru, za prácu pre mňa, za pokoj v rodine a pre rodičov, za úspešné spravenie skúšky pre dcéru. PBZ
Denisa napísal(a) dňa 29. mája 2023
Veľmi pekne prosím o modlitbu za mňa a moje bábätko. Som v 6. mesiaci tehotenstva a čakám druhé bábätko a zatiaľ nemám žiadne komplikácie no po prvom pôrode som trpela popôrodnou depresiou a neskutočnou únavou preto by som chcela poprosiť o modlitby aby všetko dopadlo v poriadku cely priebeh pôrodu aj zotavovanie sa po ňom a hlavne za zdravie pre moje bábätko. Nech mi Pán Boh dá psychických a fyzických síl všetko zvládnuť s pomocou Panny Márie. Veľké Pán Boh zaplať.
Betka napísal(a) dňa 28. mája 2023
Prosím o modlitby za moje sestry za ich zlepšenie zdravotného stavu.
Marta napísal(a) dňa 27. mája 2023
Prosím o modlitbu za Annu, úľavu v chorobe a uzdravenie, ak je to Božia vôľa. Tiež o posilu pre všetkých, ktorí trpia spolu s ňou.
Daniela napísal(a) dňa 25. mája 2023
Za uzdravenie vzťahov v rodine Palešovej, Božiu pomoc a ochranu, nové požehnanie pre rodinu. Za uzdravenie vzťahov na ortopedickej klinike, Božiu pomoc a ochranu, požehnanie pre prácu lekára. Za uzdravenie vzťahu medzi matkou a jej deťmi, živú vieru. Za oslobodenie od alkoholu pre Miloša a Adrianu, uzdravenie vzťahu medzi nimi, uzdravenie ich vzťahu so synom aj s ich matkou.
zdieľajte - lajkujte :-)