Prosby

Tu sa nachádzajú Vaše prosby o modlitby.

Častejšie nás kontaktujete ohľadom modlitieb na Váš úmysel. Kliknutím na políčko „Napísať novú prosbu“ nám môžete Vašu prosbu poslať. Prosba o modlitbu bude čo najskôr zverejnená na tejto stránke, aby sa každý návštevník stránky mohol modliť na tento úmysel. Ďakujeme!

Vaša prosba o modlitbu:

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3915 príspevkov
Zuzana napísal(a) dňa 13. apríla 2024
Prosím o modlitbu za neterku, o Božiu pomoc a ochranu pri bakalárskych skúškach, aj vo vzťahu. Aj za mamičku synovho kamaráta, ktorá nezvládla rozvod a otrávila sa alkoholom. Ďakujem. PBZ
Bohuznáma napísal(a) dňa 13. apríla 2024
Prosím o dlhodobé modlitby za zázračné a skoré uzdravenie môjho vzťahu so sestrou. Ďakujem
veriaca napísal(a) dňa 13. apríla 2024
Vrúcne prosím o modlitby za Miroslavu, nech jej Duch Svätý osvieti rozum aj myseľ, aby sa to všetko na dobré obrátilo a aby sa to všetko zachránilo. Ďakujem za Vaše úprimné modlitby. PBZ
Zuzana napísal(a) dňa 12. apríla 2024
Prosím o modlitbu za syna - uraz hlavy. Aj za maminu - kolaps. Ďakujeme. PBZ.
Alena napísal(a) dňa 11. apríla 2024
Prosím o modlitby za Petra za uzdravenie z rakoviny a spásu.
Alena napísal(a) dňa 11. apríla 2024
Za uzdravenie vzťahu medzi mnou a doktorom, aby poznal že som nič zlé neurobila, aby neudával. Za Božiu pomoc a ochranu pri výkone povolania, požehnanie pre prácu lekára.
Sestrička napísal(a) dňa 10. apríla 2024
Prosím o modlitby za nášho pacienta z ara (Bratislava Kramáre) p. Jozefa, aby sa mu zdravotný stav zlepšil, aby to zvládol a mohol sa vrátiť k rodine. Pánovi Jozefovi zlyhalo srdce, podarilo sa ho zresuscitovať, bol aj zobudený z umelého spánku, ale museli sme ho opäť uspať, teraz na neho útočí infekcia, má vysoké teploty a prestali mu fungovať obličky, aj aj jeho srdiečko je slabé. Prosím Pane vylieč ho. Ďakujem za každú modlitbu.
Agáta Kalná napísal(a) dňa 10. apríla 2024
Prosím o modlitbu za moju drahú kamarátku, ktorá trpí už dva a pol roka úzkosťami. Ďakujem.
J. napísal(a) dňa 10. apríla 2024
Prosím o modlitbu za Renátu, ktorá je po ťažkej operácií, za jej uzdravenie.
Kristína napísal(a) dňa 9. apríla 2024
Za uzdravenie vzťahu medzi dvoma kolegyňami, Božiu pomoc a ochranu. Za oslobodenie rodiny, Božiu pomoc a ochranu, uzdravenie vzťahov, požehnanie. Za uzdravenie vzťahov na pracovisku, Božiu pomoc a ochranu požehnanie. Za uzdravenie vzťahov medzi 5 súrodencami. Za požehnanie dobrého pobožného dievčat pre synovca. Za vlastné bývanie pre Kláru a Patrika.
zdieľajte - lajkujte :-)