Prosby

Tu sa nachádzajú Vaše prosby o modlitby.

Častejšie nás kontaktujete ohľadom modlitieb na Váš úmysel. Kliknutím na políčko „Napísať novú prosbu“ nám môžete Vašu prosbu poslať. Prosba o modlitbu bude čo najskôr zverejnená na tejto stránke, aby sa každý návštevník stránky mohol modliť na tento úmysel. Ďakujeme!

Vaša prosba o modlitbu:

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
2527 príspevkov
Michaela a Ivana napisal(a) dňa 13. augusta 2022
Milé sestričky, prosím Vás o modlitbu za mňa (Michaela) a moju sestru Ivanu, aby sme s Božou pomocou úspešne zvládli štátnice, ktoré máme 25. augusta. Prosím o pokoj, potrebnú múdrosť, dobrú pamäť a silu v našej slabosti, aby sme si stihli prejsť všetko potrebné, tiež za ostatných štátnicujúcich. Ďakujem veľmi pekne.
Gabriela napisal(a) dňa 13. augusta 2022
Nekonečná Dobrota, Ty chceš pre mňa to najlepšie, prosím, dopraj mi zdravie a získanie síl telesných i duchovných. Buď pre mňa silou nech nájdem odvahu a nestratím spojenie s Tebou. Amen.
Lukáš napisal(a) dňa 13. augusta 2022
Prosím Vás o modlitbu za Svetlanu ďakujem.
Bohuznáma napisal(a) dňa 12. augusta 2022
Prosím o modlitby za zachovanie manželstva Jána, za obnovu manželského puta, za vzájomné odpustenie, porozumenie, dôveru a lásku medzi ním a manželkou.
D. napisal(a) dňa 10. augusta 2022
Prosím o dlhodobý zdravotný problém, nech s trpezlivosťou nesiem a modlím sa. Ďakujem.
Ingrid napisal(a) dňa 9. augusta 2022
Sich, prosím za sestru čaká ju v piatok operácia. Prosím Pane pre svoju veľkú lásku máj milosrdenstvo s Luciou, pomôž, zachráň a uzdrav. Ďakujem.
Kristína napisal(a) dňa 9. augusta 2022
Požehnaný večer prajem, prosím o modlitby za dar materstva, za pokoj v duši, ďakujem.
Daniela napisal(a) dňa 9. augusta 2022
Prosím o modlitbu za záchranu manželstva, aby naše manželstvo prežilo zázrak zla na dobro. PBZ
Eva napisal(a) dňa 8. augusta 2022
Prosím o modlitby za dcéru Evku, aby ustúpili bolesti chrbta, prosím za jej šťastlivý pôrod a narodenie zdravého dieťatka. PBZ
Jana napisal(a) dňa 7. augusta 2022
Ráda bych Vás poprosila o modlitbu za mého manžela, jehož minulý týden propustili z práce, kterou docela dlouho hledal. Jsme mladí manželé, kteří čekají své první dítě. Já sama jsem ve vysokém stupni těhotenství a už nepracuji. Ztráta manželova příjmu je pro nás teď opravdu velký problém.
Manžel celou situaci prožívá velmi těžce, jelikož si uvědomuje tíži zodpovědnosti, která na něm spočívá. Navíc s ním při propuštění bylo nakládáno dost ponižujícím způsobem a cítí se tím být velmi zraněný. Byl už nějakou dobu nezaměstnaný před touto prací a dlouho nemohl nic najít. V důsledku toho nemá moc velkou důvěru v nějaké svoje pracovní kvality a ani v pozitivní změnu. Budu vám velmi vděčná za vaši modlitbu. Děkuji, Jana
zdieľajte - lajkujte :-)