Prosby

Tu sa nachádzajú Vaše prosby o modlitby.

Častejšie nás kontaktujete ohľadom modlitieb na Váš úmysel. Kliknutím na políčko „Napísať novú prosbu“ nám môžete Vašu prosbu poslať. Prosba o modlitbu bude čo najskôr zverejnená na tejto stránke, aby sa každý návštevník stránky mohol modliť na tento úmysel. Ďakujeme!

Vaša prosba o modlitbu:

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
2808 príspevkov
Daniela napisal(a) dňa 29. novembra 2022
Prosím o modlitbu za manžela aby sa vrátil k svojej rodine a za záchranu nášho manželstva a za Božiu pomoc pre našu rodinu. PBZ
Mária napisal(a) dňa 28. novembra 2022
Prosím o modlitby za Branislava, za oslobodenie od každého zla, od každej závislosti, milosť úprimného pokánia, aby mu Pán dal spoznať pravdu a svoju lásku, aby mohol milovať Ježiša, aby viedol svoju rodinu k Ježišovi.
Mária napisal(a) dňa 28. novembra 2022
Prosím o modlitbu za brata Milana, za uzdravenie duše i tela, za obrátenie jeho srdca, milosť úprimného pokánia, aby spoznal a mohol milovať Ježiša. Pán Boh odmeň!
Mária napisal(a) dňa 28. novembra 2022
Prosím o modlitby za Radka, za oslobodenie od všetkého zla, od každej závislosti, uzdravenie duše, mysle i tela a milosť úprimného pokánia, aby mu Pán dal spoznať pravdu a svoju lásku a daroval mu Ducha múdrosti, aby vedel rozlíšiť klamstva zlého a robil rozhodnutia v súlade s Božou vôľou, aby si nášiel prácu a mohol pracovať, aby ho Pán žehnal. PBZ
Michaela napisal(a) dňa 27. novembra 2022
Prosím o obrátenie môjho srdca. Ďakujem Michaela 🙏😔
Martina napisal(a) dňa 25. novembra 2022
Prosím o modlitbu za úplné uzdravenie našich detí. Nech všetko zlo odíde od nich v mene Ježiš! Ďakujem zo srdca!
Pavol napisal(a) dňa 25. novembra 2022
Prosím o modlitbu uzdravenia z choroby, za seba a oslobodenie syna zo závislosti na počítači. Za zdravie celej rodiny, Božie požehnanie. PBz.
Justína Bulvasova napisal(a) dňa 25. novembra 2022
Pochválený buď Ježiš Kristus. Chcem vás poprosiť o modlitby za zdravie môjho brata ktorý je operovaný srdca a Božiu pomoc a zdravie pre naše deti a vnúčatá manžela. Ďakujem 💞🙏
Darina napisal(a) dňa 24. novembra 2022
Prosím o modlitbu za Dominiku, ma vážne zdravotné problémy. Vďaka
Jana napisal(a) dňa 24. novembra 2022
Opätovne prosím o modlitby za naše manželstvo aby ho Pán zachránil pred rozpadom a zachoval našu rodinu spolu aby nám udelil milosť odpustenia a aby láska zvíťazila nad zradou a bolesťou.
zdieľajte - lajkujte :-)