Prosby

Tu sa nachádzajú Vaše prosby o modlitby.

Častejšie nás kontaktujete ohľadom modlitieb na Váš úmysel. Kliknutím na políčko „Napísať novú prosbu“ nám môžete Vašu prosbu poslať. Prosba o modlitbu bude čo najskôr zverejnená na tejto stránke, aby sa každý návštevník stránky mohol modliť na tento úmysel. Ďakujeme!

Vaša prosba o modlitbu:

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
2444 príspevkov
Alenka napisal(a) dňa 9. júna 2022
P. Mária prosím o príhovor za šťastný predaj bytu a kúpu na pokojnom kľudnom mieste v meste. Kde budú dobrí pokojní susedia. Bez hádok kriku a detí, kde nehučí hudba... a nebúchajú... Prosím. P. Mária po tých 8 rokoch by som chcela konečne pokojne bývať. Mám 61 rokov.
Miriam napisal(a) dňa 9. júna 2022
Drahé sestričky, prosím Vás o modlitbu za brata a jeho budúcu manželku, o BZP a dary Ducha Svätého, potrebné milosti do každej oblasti ich života, tiež za sestru a jej manželstvo a rodinu, BZP, DDS a potrebné milosti, za rodičov a za M a M. BV
Alena napisal(a) dňa 8. júna 2022
Prosím o modlitby za uzdravenie chrbtice môjho manžela Ľubomíra, aby mu ustúpili bolesti a aby to všetko psychicky zvládol. Pán Boh zaplať.
Tina napisal(a) dňa 7. júna 2022
Prosím o modlitby za moje uzdravenie tela a duše, vyslyšanie mojich prosieb a zázrakov v mojom živote. Sv.Charbel oroduj za nás a vás nech opatruje Panna Mária. Ďakujem
Daniela napisal(a) dňa 7. júna 2022
Prosím o modlitbu za záchranu 28 ročného manželstva, a aby sa manžel vrátil domov. PBZ
Anna napisal(a) dňa 7. júna 2022
Prosím o modlitby za dobré výsledky zo zajtrajších vyšetrení. Ďakujem
Eva napisal(a) dňa 7. júna 2022
Vrúcne prosím o modlitby za moju dcéru Michalku a zdravie jej dieťatka, ktoré nosí pod srdcom. PBZ
Iva napisal(a) dňa 7. júna 2022
Prosím o modlitby za pokoj v našej rodine, za pokoj, trvalé odpustenie a vieru v srdci môjho manžela v nekonečné Božie milosrdenstvo. Prosím aj o modlitby za svokru, ktorá ide na operáciu. Pán Boh zaplať!
Alena napisal(a) dňa 6. júna 2022
Za úspešné zvládnutie štátnic dcéry Laury, za vedenie DS, jeho svetlo, jeho dary. Nech sa Boh oslávi. PBZ
Miša napisal(a) dňa 6. júna 2022
Prosím o modlitby za seba a svoje deti. Nech náš Pán a Panna Mária naplnia naše srdcia pokojom a šťastím. Nech máme svoj vlastný domov. Pán Boh vám zaplať.
zdieľajte - lajkujte :-)