Prosby

Tu sa nachádzajú Vaše prosby o modlitby.

Častejšie nás kontaktujete ohľadom modlitieb na Váš úmysel. Kliknutím na políčko „Napísať novú prosbu“ nám môžete Vašu prosbu poslať. Prosba o modlitbu bude čo najskôr zverejnená na tejto stránke, aby sa každý návštevník stránky mohol modliť na tento úmysel. Ďakujeme!

Vaša prosba o modlitbu:

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3479 príspevkov
Jana napísal(a) dňa 2. septembra 2023
Prosím o modlitbu za Božie požehnanie a pomoc v rodine.
Ivana napísal(a) dňa 1. septembra 2023
Pozdravujem Vás chcem poprosiť o modlitbu za Simonku, ktorá je v požehnanom stave, za jej zdravie. Má problém so srdiečkom a bolieva ju žalúdok, mala dosť zlé detstvo rodičia sa rozviedli musela odisť ku starým rodičom. Sviatosť manželstva zatiaľ odmietajú s mojim synom. PBZ
Slávka Pribulová napísal(a) dňa 1. septembra 2023
Prosím za moju mamku Janku 63r., ktorá bude 5.septembra operovaná na štítnu žľazu v Košiciach v Šaci. Prosím o Božiu pomoc pre ňu, aby operácia dopadla dobre a ona sa mohla uzdraviť. Bohu vďaka za vaše modlitby.
Slávka napísal(a) dňa 31. augusta 2023
Mile sestričky prosím o modlitbu za moju vnučku, ktorú v triede šikanuje jedna spolužiačka, manipulátorka, aby sa stal zázrak a prestala to robiť. Vnučka má strach zo školy, dosť sa snaží a aj nezvláda PBZ.
Miroslava napísal(a) dňa 31. augusta 2023
Prosím o modlitbu za zmiernenie stresu a úzkosti, ktoré prežívam pred blížiacou sa atestáciou. Prosím nech ju zvládnem. Cítim sa nehodná.
Martina napísal(a) dňa 31. augusta 2023
Za rodinu a Božie požehnanie.
Janka napísal(a) dňa 30. augusta 2023
Prosím o modlitby, aby som stretla toho pravého muža, ktorý bude raz mojím manželom. Veľmi sa trápim, že nemám nikoho. Prosím, aby nám Pán skrížil cesty.
Bohuznáma napísal(a) dňa 30. augusta 2023
Prosím o modlitby za seba a moju sestru s rodinou, aby sa vyriešili naše problémy. Prosím aj o modlitby za našu susedu, ktorá je našou veľkou zloprajníčkou, aby nám dala pokoj a prestala nás ohovárať. Ďakujem
Daniela napísal(a) dňa 29. augusta 2023
Za uzdravenie vzťahov na II. internej klinike, Božiu pomoc a ochranu, požehnanie. Za uzdravenie vzťahov v rodine Slobodníkovej, Božiu pomoc a ochranu, požehnanie. Za oslobodenie Soni, milosrdenstvo pre ňu, uzdravenie jej vzťahu so sestrou. Za uzdravenie vzťahu medzi 7 súrodencami, Božiu pomoc a ochranu, požehnanie.
Slávka napísal(a) dňa 28. augusta 2023
Milé sestričky prosím o modlitbu za moju tehotnú dcéru, ktorá ide dnes na vyvolávačku, aby všetko dobre dopadlo a boli zdraví. PBZ
zdieľajte - lajkujte :-)