Prosby

Tu sa nachádzajú Vaše prosby o modlitby.

Častejšie nás kontaktujete ohľadom modlitieb na Váš úmysel. Kliknutím na políčko „Napísať novú prosbu“ nám môžete Vašu prosbu poslať. Prosba o modlitbu bude čo najskôr zverejnená na tejto stránke, aby sa každý návštevník stránky mohol modliť na tento úmysel. Ďakujeme!

Vaša prosba o modlitbu:

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
2808 príspevkov
Oľga napisal(a) dňa 24. novembra 2022
Prosím Vás o modlitby za uzdravenie mojej dcéry Martinky, ktorú teraz opustil priateľ a ona je v silnej depresii a bolesti a my jej nevieme pomôcť. Bojím sa hlavne o jej zdravotný stav, lebo má psoriázu, chorobu štítnej žľazy a iné zdravotné problémy a po tejto obrovskej bolesti sa jej môže všetko ešte viac skomplikovať. Ďakujem Vám a nášmu Pánovi a Matke Božej.
Daniela napisal(a) dňa 24. novembra 2022
Za uzdravenie Romana, Božiu pomoc pre neho, uzdravenie jeho vzťahu s Danielou. Za uzdravenie vzťahov v dvoch rodinách rozbitých. Božiu pomoc a ochranu pre tieto rodiny, aby si medzi sebou pomáhali. Za Božiu pomoc a ochranu pri výkone povolania, lekára, uzdravenie vzťahu medzi lekárom a sestričkou. Za uzdravenie vzťahu medzi bratrancom a dvoma sesternicami, Božiu pomoc pre nich a ochranu, živú vieru.
O. napisal(a) dňa 23. novembra 2022
Prosím o duchovné uzdravenie a zamestnanie pre T., Z., N.. Vďaka za modlitby.
Mama napisal(a) dňa 22. novembra 2022
Prosím o modlitbu za tehotnú dcéru, a covid, nech sa jej a bábätku nič nestane, nech je čím skôr zdravá a bábätko sa narodí zdravé. Veľmii vám ďakujem.
Iveta napisal(a) dňa 22. novembra 2022
Veľmi pekne prosím o modlitby za zlepšenie zdravia môjho manžela Miroslava a zároveň aj môjho vnúčika Daniela. PBZ
Ľubomír napisal(a) dňa 22. novembra 2022
Prosím o modlitby za uzdravenie ťažko chorého otca Michala. PBZ
Jana napisal(a) dňa 22. novembra 2022
Prosím o modlitby za naše manželstvo aby ho Pán zachránil pred rozpadom a zachoval našu rodinu spolu, aby nám udelil milosť odpustenia a aby láska zvíťazila nad zradou a bolesťou.
Jana napisal(a) dňa 21. novembra 2022
Milé sestričky, prosím Vás o modlitby, aby mi zvýšili invalidný dôchodok, lebo kvôli telesným a psych. problémom si neviem nájsť prácu a finančne sa mám tiež veľmi zle. Prosím o modlitby aj za to, aby mi priznali celý invalidný dôchodok, ak Pán Boh dá. Zo srdca ďakujem.
Jana napisal(a) dňa 21. novembra 2022
Prosím za Tomáša, Janku G. a všetkých lekárov a zdravotnícky personál, ktorý sa kedy budú starať o brata a mňa, aby nám pomohli, aby nám dali liečby, ktoré pomôžu, aby sme mohli normálne žiť. Ďakujem. Jana
Bohuznáma H. napisal(a) dňa 21. novembra 2022
Prosím o modlitby za Patrika.
zdieľajte - lajkujte :-)