Návšteva farnosti Skýcov

Keď som prišla v sobotu 28. mája do kostola a videla obraz Panny Márie so sv. Katarínou Labouré, celé to stretnutie som si spojila s Matkou všetkých národov, ktoré som počúvala celý deň a uvažovala, čo všeličo ťažké nás čaká a ďakovala som za veľkú milosť, ktorú udeľuje Panna Mária  a bude udeľovať.

Naozaj som celú omšu preplakala, lebo som veľmi cítila blízkosť Panny Márie. A zo všetkého najviac ma oslovilo, keď s.Mária povedala, že sv. Katarína sa 2 hodiny dotýkala Panny Márie. Úprimne, prúdom mi tiekli slzy, že aká je to milosť! Hovorila som si, že keď bude u mňa Panna Mária, tak chcem sedieť takto celé dve hodiny pri nej aj ja.


.
Modlíme sa a odovzdávame ľudí, ktorých si chce Panna Mária pozvať a ku ktorým chce prísť na návštevu. Naša farnosť ju veľmi potrebuje. Každý týždeň na Modlitbách matiek popri našich deťoch odovzdávame i našu farnosť a pána farára a prosíme o jednotu a obnovu viery v rodinách.

Tak toto je veľká milosť, že prichádza Panna Mária v pravej chvíli !

Verím že sa naša farnosť rozhýbe duchovne, lebo sme tu takí mŕtvi. Nikto sa do ničoho nezapája. No verím, že milosť Turíc, Duch Svätý, sa vyleje i na našu farnosť.

Mária Pavková