Benefičný koncert pre chudobné deti v Burundi

Dňa 22. septembra 2018 sa v F-Centre v Devínskej Novej Vsi uskutočnil Benefičný koncert na podporu detí a žiakov v Burundi, ktorí zorganizovala aktívna členka ZZM Anka Pamphile za podpory Mestskej časti Bratislava – Devínska Nová Ves a TV LUX.

Z Burundi pochádzal jej nebohý manžel a pri jej osobnej návšteve v tejto krajine videla, že dodnes tam žije množstvo detí vo veľkej chudobe, ktoré si nedokážu sami pomôcť v núdzi. Koncert spojila s ďakovnou sv. omšou svojho životného jubilea.

.
Program začal o 15:00 hod. sv. omšou a po nej začal o 17:00 hod. koncert na ktorom účinkovali: Pavel Helan, Kapucíni, Detský folklórny súbor Grbarčieta, Kobylky, DeDe, Vážna hudba, Thierry Ebam. Vstupné bolo dobrovoľné, určené pre deti v núdzi z Burundi. Okrem skvelých hudobníkov bolo pripravené i malé občerstvenie. Veľká vďaka všetkým účinkujúcim, aj účastníkom. Atmosféra bola úžasná. Nech je dobrý Boh oslávený vo všetkom! Moja láska k Panne Márii ma povzbudzuje realizovať túžbu – urobiť most pomoci – Slovensko – Burundi.

Nech sa stane Božia vôľa!

Vďačná Anna Pamphile, aktívna členka Združenia Zázračnej medaily