Prosby

Tu sa nachádzajú Vaše prosby o modlitby.

Častejšie nás kontaktujete ohľadom modlitieb na Váš úmysel. Kliknutím na políčko „Napísať novú prosbu“ nám môžete Vašu prosbu poslať. Prosba o modlitbu bude čo najskôr zverejnená na tejto stránke, aby sa každý návštevník stránky mohol modliť na tento úmysel. Ďakujeme!

Vaša prosba o modlitbu:

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
2982 príspevkov
Daniela napísal(a) dňa 14. januára 2023
Za uzdravenie vzťahov v rozvedenej rodine, Božiu pomoc. Za uzdravenie vzťahu medzi dvoma bratmi, požehnanie pre ich podnikateľský plán, aby si pomáhali, vážili sa, pomohli si aj v súkromí. Za uzdravenie vzťahov na našom pracovisku, hl. medzi dvoma lekárkami. Za uzdravenie susedských vzťahov, aby sme si úprimne pomáhali.
Slávka napísal(a) dňa 14. januára 2023
Milé sestričky, prosím o modlitbu, zasa znova veľké sklamanie od mojej rodiny, hlavne od mami. Smutná je moja duša veľmi, prečo ma stále ponižujú. Pán Boh zaplať.
Mária napísal(a) dňa 13. januára 2023
Prosím o modlitbu za syna Eduarda, ktorý je práve na výberovom konaní, prosím Pane ukáž mu či uvedenú prácu má prijať. Pán Boh zaplať za modlitbu.
Jana napísal(a) dňa 13. januára 2023
Dobrý deň. Prosím o modlitby za mého manžela, který jde na kontrolní CT na onkologii. Děkuji Jana
Iva napísal(a) dňa 13. januára 2023
Prosím o modlitby za pokoj a trvalé odpustenie v našej rodine, za pokoj a lásku v srdci môjho manžela a naše deti, za záchranu nášho manželstva. Pán Boh zaplať!
Betka napísal(a) dňa 12. januára 2023
Prosím o modlitby za moju mladšiu sestru za jej zlepšenie zdravotného stavu. Ďakujem
Martina napísal(a) dňa 11. januára 2023
Prosím o modlitbu za dcéru, študentku medicíny, má pred sebou ťažkú skúšku. Nech jej Pán Boh pomôže a Panna Mária vystrie nad ňou ochranný plášť. Bán Boh zaplať.
Tomáš napísal(a) dňa 10. januára 2023
Prosím o požehnání a spásu pro rodinu a pomoc v těžkých situacích. Děkuji.
Martina napísal(a) dňa 10. januára 2023
Prosím Vás o modlitby za uzdravenie môjho manžela Ľuba z alkoholizmu, modlím sa zaňho Pompejskú novénu, zatiaľ je to ešte horšie, prosím vás o modlitby a podporu. Máme aj deti. PBZ Martina.
Adela napísal(a) dňa 9. januára 2023
Vrúcne prosím o odpustenie zranení v mojom manželstve na pokraji rozpadu, zmenu môjho srdca a správania a záchranu manželstva.
zdieľajte - lajkujte :-)