Prosby

Tu sa nachádzajú Vaše prosby o modlitby.

Častejšie nás kontaktujete ohľadom modlitieb na Váš úmysel. Kliknutím na políčko „Napísať novú prosbu“ nám môžete Vašu prosbu poslať. Prosba o modlitbu bude čo najskôr zverejnená na tejto stránke, aby sa každý návštevník stránky mohol modliť na tento úmysel. Ďakujeme!

Vaša prosba o modlitbu:

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
2982 príspevkov
Betka napísal(a) dňa 9. januára 2023
Prosím o modlitby za mňa za vnútorný pokoj a za vyriešenie problémov v zamestnaní.
Slávka napísal(a) dňa 9. januára 2023
Veľmi prosím o modlitby za dobrú pamäť. Aby som doštudovala úspešne. Veľmi prosím. 🙏❤
Tina napísal(a) dňa 9. januára 2023
Prosím o modlitbu za našu rozvrátenú rodinu, exekúcie, dlhy, hrozby straty domova, štyri trpiace deti. Pane zamiluj sa a pomôž rozuzlit tieto záležitosti.
Veronika napísal(a) dňa 8. januára 2023
Prosím o modlitbu za brata a jeho obrátenie, aby začal vychovávať deti vo viere. Prosím o ochranu Panny Márie pre synovcov, mamička naša skry tieto svoje dietky pod svoj ochranný plast a ty sama ich priveď k Ježišovi. Pán Boh zaplať za modlitbu.
Katarína napísal(a) dňa 8. januára 2023
Prosím o modlitbu za môjho manžela Robka a jeho šťastnú cestu do Rakúska, ako aj celý pobyt tam. Tiež prosím o šťastlivý návrat domov ku mne a k našim piatim deťom. Veľmi pekne ďakujem. Manželka Katka.
Danka napísal(a) dňa 8. januára 2023
Prosím o modlitby za zdravie a Božie požehnanie pre dcéru mňa, manžela a rodičov, za úspešné spravenie skúšky pre dcéru. PBZ
Bohuznáma H. napísal(a) dňa 8. januára 2023
Prosím o modlitby za pokoj v rodine a za všetkých členov našej rodiny. Ďakujem.
Jana napísal(a) dňa 8. januára 2023
Milé sestričky, prosím Vás o modlitby za seba, aby sa na vyšetrení ukázalo, čo spôsobuje moje bolesti v oblasti srdca. Prosím, nech to lekári uvidia, nech sa to ukáže, ak tam je nejaký problém a nech to lekári dajú do poriadku tak, aby som sa už mala dobre. Ďakujem.
Bohuznáma napísal(a) dňa 8. januára 2023
Prosím o modlitby za úľavu v chorobách dlhodobo chorého Patrika, za jeho uzdravenie tela a psychiky, za finančnú dostatočnosť, za normálny život pre neho. Pán Boh zaplať.
Anna napísal(a) dňa 8. januára 2023
Prosím o modlitbu za mladú ženu, ktorá je matkou 3 detí, aby žila spokojným životom a neutekala od manžela a rodiny za mladým slobodným chlapcom. Prosím Pane osvieť aj jeho a daj mu do cesty slobodné dievča, aby sa nerozbila rodina.
zdieľajte - lajkujte :-)