11. ročník zbierky BOJ PROTI HLADU

Moji milí, srdečne Vás všetkých pozdravujem!
Keďže sa blíži sviatok sv. Vincenta de Paul, začína hlavná kampaň zbierky BOJ PROTI HLADU, http://www.bojprotihladu.sk/, ktorý organizuje vincentská rodina na Slovensku.

Chcem Vás pozvať zapojiť sa v rámci vašej farnosti a zrealizovať predaj perníkových srdiečok v niektorú nedeľu
pri sv. omšiach.

Ak by ste boli ochotní a idete do toho, môžem vám poslať materiál: – plagát na nástenku, celofán, nálepky
a stužku na balenie perníkových srdiečok, alebo aj hotové srdiečka, ak si netrúfate upiecť a pobaliť. Je potrebné dohodnúť sa s p. farárom, aj sa môže vyhlásiť, kto by mohol napiecť medovníčky, treba ich zabaliť a dohodnúť sa, v ktorú nedeľu po sv. omšiach môžete ponúkať perníkové srdiečka. Cena srdiečka je dobrovoľná, kto koľko chce a môže dať. Kúpou tohto srdiečka prispejete na Boj proti hladu a pomôžete chudobným v krajinách, kde slúžia naše sestry a kňazi. Misionári hovoria, že je to veľká pomoc a sú nesmierne vďační za túto podporu zo Slovenska, koľkým ľuďom sa tak pomôže!

.
Môžete si vyrobiť zvlášť pokladničku na tento cieľ a potom obsah, sumu poslať na účet, ktorý je na letáku
a napísať do poznámky svoju farnosť! Ak si budete prosiť poďakovanie za zbierku pre veriacich vo farnosti napíšte nám a pošleme Vám ho!

Ak chcete do oznamov:
Vincentská rodina organizuje 11. ročník zbierky Boj proti hladu, na zmiernenie chudoby ľudí v krajinách: Haiti, Honduras, Albánsko, Rusko, Ukrajina, Slovensko. Sú to miesta, kde pracujú naši slovenskí vincentskí misionári, peniaze zo zbierky sú použité na konkrétne projekty pomoci ľuďom. Viac informácii na stránke www.bojprotihladu.sk. Prispieť môžete poslaním sms správy alebo si môžete zakúpiť perníkové srdiečko.
Na budúcu nedeľu ………… (určite si dátum u Vás vo farnosti), budú dobrovoľníci po sv. omšiach tieto srdiečka ponúkať.

sestry vincentky

 

zdieľajte - lajkujte :-)