Prosby

Tu sa nachádzajú Vaše prosby o modlitby.

Častejšie nás kontaktujete ohľadom modlitieb na Váš úmysel. Kliknutím na políčko „Napísať novú prosbu“ nám môžete Vašu prosbu poslať. Prosba o modlitbu bude čo najskôr zverejnená na tejto stránke, aby sa každý návštevník stránky mohol modliť na tento úmysel. Ďakujeme!

Vaša prosba o modlitbu:

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
4001 príspevkov
Martina napísal(a) dňa 12. júna 2020
Prosím o modlitby za manžela Ľubomíra o oslobodenie od pitia alkoholu a prosím aj za mňa - mám ísť do Bratislavy, kde rozhodnú či operovať chrbticu, za múdrosť pre doktora a ak treba za úspešnú operáciu, máme
2 menšie deti. Vďaka Martina.
bohuznáma napísal(a) dňa 12. júna 2020
Prosím o modlitby za Božiu ochranu pre mňa a moju sestru s rodinou. Ďakujem
Marika napísal(a) dňa 11. júna 2020
Prosím o modlitbu za moju zomierajúcu známu, nech jej Pán uľahčí utrpenie a nech ju príjme do svojej náruče.
Vladimír napísal(a) dňa 11. júna 2020
Prosím o modlitby pre Katku za pokoj, zdravie, vyriešenie jej neľahkej životnej situácie, nech sa koná Pánova vôľa, Pán Boh zaplať.
Marika napísal(a) dňa 10. júna 2020
Nemôžem predať pozemok 2 roky. Je tu spoločný dvor. Jeden sused chce polovicu kúpiť, druhý sused tiež,ale začal špekulovať. Prosím o modlitbu na tento úmysel, aby som pozemok predala. PBZ
Bohuznama napísal(a) dňa 10. júna 2020
Prosím o modlitbu za moju dcéru, aby zajtra zvládla skúšku. Nech ju Pán Boh obdarí svojou milosťou a darmi Ducha svätého. PBZ
Bohu známa napísal(a) dňa 9. júna 2020
Prosím o modlitbu za môjho manžela, za pokoj v jeho srdci a túžbu spoznať pravdu. A tiež prosím o modlitbu
za naše manželstvo, za lásku, pokoj a úctu. Vďaka ti Pane. +
Bohuznáma napísal(a) dňa 9. júna 2020
Milé sestry, prosím o modlitbu za mňa, za ochranu v práci, kde som napádaná a ponižovaná, aby som mohla so všetkou cťou odísť, a hlavne aby moje meno bolo očistené po veľkej kontrole a na verejnosti. Pán Boh zaplať.
Viera napísal(a) dňa 9. júna 2020
Prosím o modlitbu pre syna Miroslava v ťažkej životnej situácii. Za dary Ducha svätého, požehnanie a urovnanie ťažkej situácie. Bohu vďaka za vypočuté prosby. Amen.
Katka napísal(a) dňa 9. júna 2020
Prosím o modlitby za Jozefa, ktorý odpadol a rozbil si lebku, za Máriu, ktorá má problémy s chrbticou a nohou, ani doterajšia liečba nezabrala, za uzdravenie Katky. Vďaka, nech Vás Boh žehná.