Prosby

Tu sa nachádzajú Vaše prosby o modlitby.

Častejšie nás kontaktujete ohľadom modlitieb na Váš úmysel. Kliknutím na políčko „Napísať novú prosbu“ nám môžete Vašu prosbu poslať. Prosba o modlitbu bude čo najskôr zverejnená na tejto stránke, aby sa každý návštevník stránky mohol modliť na tento úmysel. Ďakujeme!

Vaša prosba o modlitbu:

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3295 príspevkov
Katy napísal(a) dňa 2. augusta 2019
Prosím o modlitby za milosť uzdravenia pre Máriu a pre Ľudmilu, podľa Božej vole. Panna Mária, prosím, vezmi si ich pod svoj ochranný plášť a oroduj za ne, prosím s dôverou. Amen. PBZ.
Viera napísal(a) dňa 2. augusta 2019
Prosím o modlitbu za ťažko chorú Evu, veľkú ctiteľku Panny Márie. Bez hriechu počatá Panna Mária, oroduj za nás ktorý sa k Tebe utiekame.
Eva napísal(a) dňa 2. augusta 2019
Naďalej prosím o zlomenie pút môjho manžela Patrika a zároveň prosím o úľavu pre môjho vážne chorého ocka, ktorý má silné bolesti. PBZ
Zuzana napísal(a) dňa 1. augusta 2019
Prosím o modlitbu za kňazov, rehoľníčky, rehoľníkov, katechétov a Bohu zasvätených vo svete. Ježišu, ujmy sa ich
a uzdravuj a obnovuj ich v Kristovi, veď ich v Tvojom duchu. Panna Mária, vypros im všetky milosti, o ktoré ťa prosia, žehnaj a ochráň ich pred Zlým. Chvála a vďaka Ti Pane za nich. Amen.
Tina napísal(a) dňa 31. júla 2019
Drazí v Kristu, prosím moc o modlitby za naši rodinu, naše děti, o uzdravení všeho nedobrého v nás všech, o spásu duší naších drahých zemřelých. Prosím o Dary Ducha Svatého. Děkuji moc, Pán Vám žehnej
Andrej napísal(a) dňa 31. júla 2019
Prosím o modlitbu za seba i svoju priateľku. Nech nám Pán ukáže spoločnú cestu životom. Za pokoj, silu a odvahu riešiť životné ťažkosti. Ďakujem.
Zuzana napísal(a) dňa 29. júla 2019
Drahé sestričky prosím Vás o modlitbu za seba, aby som úspešne napísala tú atestačnú prácu a všetko dobre dopadlo. Aby mi prešla a obhájila som si ju. Duchu Svätý, pomôž mi prosím. a aby som bola zdravá, pokojná
a radostná, šťastná a plnila vôľu môjho Pána. Panna Mária, prosím ťa, pomôž mi v tom. Nech Vás žehná Pán. PBZ
Bohuznama napísal(a) dňa 29. júla 2019
Prosím o modlitby za vyriešenie veľmi ťažkej situácie v našej rodine. Pane,Ty vieš. Zmiluj sa, prosím. Ďakujem.
Eva napísal(a) dňa 28. júla 2019
Prosím o modlitbu za uzdravenie môjho otca z rakoviny a za tím lekárov, ktorí ho budú v pondelok operovať. Dôverujeme Ti Bože. Ďakujem
Daniela napísal(a) dňa 28. júla 2019
Prosím o modlitbu pre moju dcéru D., aby sa obrátila k Bohu a modlitbe, aby si našla prácu primeranú svojmu vzdelaniu, ktorá by ju napĺňala a prosím Ducha Svätého, aby jej pomohol vidieť nerovnosti vzťahu v ktorom teraz žije a oslobodila sa od tohto partnera. Ďakujem za vyprosenie.
zdieľajte - lajkujte :-)