Prosby

Tu sa nachádzajú Vaše prosby o modlitby.

Častejšie nás kontaktujete ohľadom modlitieb na Váš úmysel. Kliknutím na políčko “Napísať novú prosbu” nám môžete Vašu prosbu poslať. Prosba o modlitbu bude čo najskôr zverejnená na tejto stránke, aby sa každý návštevník stránky mohol modliť na tento úmysel. Ďakujeme!

Vaša prosba o modlitbu:

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
4075 príspevkov
Bohuznáma napísal(a) dňa 6. mája 2020
Ave Mária. Z celého srdca prosím o modlitby za uzdravenie na tele aj duši pre Anetku. Bohu vďaka. Bez hriechu počatá Panna Mária, oroduj za nás, ktorí sa k tebe utiekame.
Dcéra Ocka napísal(a) dňa 6. mája 2020
Odpusť mi Pane, že som zhrešila a dala sa nalákať do diablovej pasce, že som neposlúchla Tvoj hlas. Odvráť všetko zlé a znič všetky zámery a plány nepriateľa. Moja milovaná Panna Mária, rozprestri nado mnou svoj ochranný materinský plášť, vypros všetky potrebné milosti a BZP celé nebo bojuj za nás, naši anjeli archanjeli zničte zámery a plány zlého. Amen.
mama napísal(a) dňa 6. mája 2020
Prosím o modlitby za dary Ducha svätého, pokojnú myseľ a pomoc na skúškach pre dcéru Alexandru. Ďakujem.
Ľubica napísal(a) dňa 5. mája 2020
Prosím o modlitbu za našu rodinu, aby nám Pán pomohol pri našich finančných problémoch s bývaním. Ďakujem.
Slávka napísal(a) dňa 5. mája 2020
Milé sestričky prosím o modlitbu aby R.G. si previedol svoju pôžičku na seba. Pán Boh zaplať.
Jana napísal(a) dňa 5. mája 2020
Prosím o modlitby za seba a syna, nech sa nám darí v práci a nech neprídeme o prácu, a za dcéru, aby sa jej darilo v letnom semestri robiť zápočty a skúšky, nech nám Pán pomáha.
Viera napísal(a) dňa 3. mája 2020
Za celostné uzdravenie JG, MF, VP a ich celých rodín, na ich spoločné mod. úmysly, najmä za duše v očistci. PBZ
Monika napísal(a) dňa 2. mája 2020
Moji milí, obraciam sa na vás s prosbou o modlitbu chvál za oslobodenie môjho manžela od závislosti na alkohole, a ak je to možné, aj o úmysel sv. omše. Viem, že modlitba spravodlivého prenikne nebesia a Boh Otecko mu môže pomôcť, aj keď je situácia už zdanlivo bezvýchodisková. On sám najlepšie vie, čo je potrebné, odovzdávam ho do jeho lásky a pod ochranný plášť Maminky... S vďačným srdcom Monika
Martin napísal(a) dňa 2. mája 2020
Prosím o modlitbu za silu a zdravie pre môjho ťažko chorého otca Jozefa. Ďakujem. Pán Boh zaplať.
Magdaléna napísal(a) dňa 2. mája 2020
Prosba o modlitbu. Drahé sestričky združenia Zázračnej medaily, veľmi Vás prosím o modlitby za uzdravenie môjho manžela Juraja, ktorý je vo vážnom stave. Ďakujem Vám za Vašu duchovnú pomoc. Panna Mária zázračnej medaily pomôž mu a neopúšťaj ho. Ďakujem