Prosby

Tu sa nachádzajú Vaše prosby o modlitby.

Častejšie nás kontaktujete ohľadom modlitieb na Váš úmysel. Kliknutím na políčko „Napísať novú prosbu“ nám môžete Vašu prosbu poslať. Prosba o modlitbu bude čo najskôr zverejnená na tejto stránke, aby sa každý návštevník stránky mohol modliť na tento úmysel. Ďakujeme!

Vaša prosba o modlitbu:

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
2982 príspevkov
Slávka napísal(a) dňa 9. augusta 2019
Prosím o modlitbu za moju dcéru, aby sa vyriešili jej finančne problémy. PBZ.
Henrieta napísal(a) dňa 9. augusta 2019
Prosím o modlitbu za uzdravenie z choroby.
Anna napísal(a) dňa 8. augusta 2019
Prosím o modlitby za Božie milosrdenstvo pre mňa a mojich blížnych. Bohu vďaka
V napísal(a) dňa 8. augusta 2019
Prosím o modlitbu za obrátenie môjho priateľa, aby sa nebál hľadať pravdu, aby mal otvorené srdce. Ďakujem +
Gabriela napísal(a) dňa 4. augusta 2019
Prosím o milosrdenstvo Božie, dary Ducha Svätého pre moju rodinu. Prosím za zdravie, lásku, pokoj a obrátenie. Veľmi pekne ďakujem
L napísal(a) dňa 4. augusta 2019
Moja milovaná Panna Mária, Panna Mária Snežná, z celého srdca Ťa prosím, pomôž mojej milovanej babke, UM, TM a rodine K, tebe Betke v jej záležitosti, môjmu ocinovi a našej rodine v SV, a mne s J, nech právo a spravodlivosť zvíťazí. Nech láska zvíťazí, nech zavládne pokoj a Božie kráľovstvo v nás a medzi nami :-)) Na Božiu chválu a česť. Amen. Aleluja.
Ivana napísal(a) dňa 4. augusta 2019
Prosím o modlitbu za môjho ocka Jána, ma silné bolesti nôh a veľmi sa opúšťa nemá chuť ani žiť. Prosím o pomoc, nech tie bolesti prestanú a má zase chuť do života ... veľmi sa o neho bojím. Verím že keď sa za tento môj úmysel pomodlíte spolu so mnou, aspoň dvaja, bude náš hlas k Bohu o vypočutie silnejší.
Katy napísal(a) dňa 2. augusta 2019
Prosím o modlitby za milosť uzdravenia pre Máriu a pre Ľudmilu, podľa Božej vole. Panna Mária, prosím, vezmi si ich pod svoj ochranný plášť a oroduj za ne, prosím s dôverou. Amen. PBZ.
Viera napísal(a) dňa 2. augusta 2019
Prosím o modlitbu za ťažko chorú Evu, veľkú ctiteľku Panny Márie. Bez hriechu počatá Panna Mária, oroduj za nás ktorý sa k Tebe utiekame.
Eva napísal(a) dňa 2. augusta 2019
Naďalej prosím o zlomenie pút môjho manžela Patrika a zároveň prosím o úľavu pre môjho vážne chorého ocka, ktorý má silné bolesti. PBZ
zdieľajte - lajkujte :-)