Prosby

Tu sa nachádzajú Vaše prosby o modlitby.

Častejšie nás kontaktujete ohľadom modlitieb na Váš úmysel. Kliknutím na políčko „Napísať novú prosbu“ nám môžete Vašu prosbu poslať. Prosba o modlitbu bude čo najskôr zverejnená na tejto stránke, aby sa každý návštevník stránky mohol modliť na tento úmysel. Ďakujeme!

Vaša prosba o modlitbu:

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3295 príspevkov
Bohu známa napísal(a) dňa 9. júna 2020
Prosím o modlitbu za môjho manžela, za pokoj v jeho srdci a túžbu spoznať pravdu. A tiež prosím o modlitbu
za naše manželstvo, za lásku, pokoj a úctu. Vďaka ti Pane. +
Bohuznáma napísal(a) dňa 9. júna 2020
Milé sestry, prosím o modlitbu za mňa, za ochranu v práci, kde som napádaná a ponižovaná, aby som mohla so všetkou cťou odísť, a hlavne aby moje meno bolo očistené po veľkej kontrole a na verejnosti. Pán Boh zaplať.
Viera napísal(a) dňa 9. júna 2020
Prosím o modlitbu pre syna Miroslava v ťažkej životnej situácii. Za dary Ducha svätého, požehnanie a urovnanie ťažkej situácie. Bohu vďaka za vypočuté prosby. Amen.
Katka napísal(a) dňa 9. júna 2020
Prosím o modlitby za Jozefa, ktorý odpadol a rozbil si lebku, za Máriu, ktorá má problémy s chrbticou a nohou, ani doterajšia liečba nezabrala, za uzdravenie Katky. Vďaka, nech Vás Boh žehná.
Mária napísal(a) dňa 8. júna 2020
Prosím o modlitby za moje deti Moniku a Lukáša, za dary ducha svätého, za lásku a vnútorné uzdravenie, aby si našli dobrých životných partnerov a sa spamätali a vrátili sa k Bohu ďakujem.
Veronika napísal(a) dňa 8. júna 2020
Prosím o modlitby za zvládnutie ťažkej skúšky na vysokej škole, ktorá ma čaká v stredu. Prosím o dary Ducha Svätého, pokoj, rozvahu a aby som to s Božou pomocou zvládla. PBZ
Michal napísal(a) dňa 8. júna 2020
Pochválený buď Ježiš Kristus. Prosím o modlitby za uzdravenie, zlepšenie zdravotného stavu z kožnej choroby, ichtyóza, mojej známej priateľky. Ktorá trpí na tele aj na duši. Ďakujem vám veľmi pekne.
Adela napísal(a) dňa 8. júna 2020
Prosím vás o modlitby za Alexandra za uzdravenie tela duše mysle i zraneného srdca za vyslobodenie zo závislosti a obrátenie. Úpenlivo a horlivo prosím, vďaka Bohu.
Mária - matka napísal(a) dňa 8. júna 2020
Pochválený buď Ježiš Kristus. Prosím o modlitbu dňa 09.06.2020 pre moju dcéru Dominiku, ktorá študuje medicínu, je už v treťom ročníku a má veľmi ťažké skúškové obdobie. Keď si ju Pán Boh povolal do tejto služby, aby ju aj s Božou pomocou zvládla. Pán Boh zaplať
Viera napísal(a) dňa 7. júna 2020
Za celostné uzdravenie JG, MF, VP a ich celých rodín, na ich spol. m. úmysly, najmä za duše v očistci. PBZ
zdieľajte - lajkujte :-)